info@aromat.kiev.ua
Щодня з 9:00 до 18:00
Sensai

Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream

для жінок
крем (тестер)
арт. 0424-0055
15 мл
Опис
Відгуки

Лінія досконалого антивікового догляду Cellular Performance призначена для зволоження та живлення шкіри у два простих етапи. Забезпечує зволоження шкіри, підвищує пружність, сяйво та прозорість, скорочує зморшки та запобігає їх появі.
Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream високоефективний крем у комплекті з ергономічним масажером підвищує пружність, покращує кровообіг, розгладжуючи шкіру навколо очей та відновлює сяйво.
Область навколо очей уразлива до ознак старіння. Скорочення мімічних та глибоких зморшок не завжди буває достатнім: саме стан шкіри в області внутрішніх куточків очей справді впливає на загальний вигляд обличчя. Темні трикутники внутрішніх куточків очей виникають через запалість і втрату об'єму, спричинені старінням, а також через знижену мікроциркуляцію крові в цій галузі. Крем для області навколо очей Cellular Performance Lift Remodelling Eye Cream розроблений для вирішення цих проблем. У комплекті з ергономічним масажером, який додається, тонізує шкіру і покращує мікроциркуляцію.

Спосіб застосування:
Наносити вранці та/або ввечері після емульсії або крему. Для досягнення оптимального результату використовуйте масажер. Після нанесення крему зробіть масаж, який посилить дію активних компонентів, зміцнить контури та заповнить втрату об'єму.

Додайте свій відгук
Ваша оцінка  

Відгуки покупців

Ваш відгук буде першим